Pobierz Bezpłatny Symulator Utimaco HSM

Utimaco dysponuje symulatorem dla swoich rozwiązań. Pozwala on na przetestowanie możliwości HSM w rzeczywistym środowisku. Daje to szansę na zweryfikowanie zastosowań w produktach opartych na HSM bez konieczności zakupu sprzętu i przed jego rzeczywistym wdrożeniem, podpisaniem zlecenia czy poniesieniem jakichkolwiek związanych z tym kosztów.

  • Symulator ma pełną funkcjonalność rozwiązania sprzętowego.
  • Jest prosty w instalacji i integracji.
  • Obsługuje wszystkie interfejsy programistyczne, jak rozwiązania sprzętowe.
  • HSM Symulator może zostać zainstalowany i skonfigurowany przez naszą firmę, zdalnie.

Zdalna instalacja i konfiguracja symulatora HSM

Pakiet testowy zawiera wszystkie narzędzia administracyjne i konfiguracyjne oraz szczegołowe instrukcje. Jego pobranie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Co więcej, symulator może zostać zainstalowany i skonfigurowany przez nas, zdalnie. Pozostaje wówczas tylko podłączyć do niego wybrane aplikacje i przystąpić do testów.

Jeśli jestes zainteresowany testami za pomocą symulatora – zapraszamy do kontaktu.

Utimaco HSM Symulator

Uzupełnij dane w formularzu kontaktowym i wyślij go. W ciągu 24 godz. otrzymasz link do pobrania aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Esysco Sp. z o.o. – w tym e-mail i telefon i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie.