ESYSCO: Strategiczny Partner Utimaco w Polsce

Firma ESYSCO powstała w 2014 r., specjalizując się od początku istnienia w dziedzinie produktów i usług dla sektora publicznego i finansowego. Jej zespół ma na koncie doświadczenia z ponad 10 lat realizacji projektów dla banków, instytucji finansowych i urzędów państwowych. Obszary działalności ESYSCO to dostarczanie specjalistycznej wiedzy w projektach IT, outsourcing zespołów projektowych i deweloperskich dla aplikacji J2EE oraz świadczenie usług eksperckich w zakresie zabezpieczeń opartych na HSM i PKI.

ESYSCO jest partnerem w realizacji dostaw na polski rynek sprzętu i usług świadczonych przez Utimaco. Współpraca ta pozwoliła nam zapewnić kompletność oferty w projektach związanych z zabezpieczeniami – poza oprogramowaniem możemy dziś zaoferować również sprzęt. Firma Utimaco zyskała zaś na terenie Polski rzetelnego partnera sprzedażowego oraz zespół specjalistów zapewniających wsparcie techniczne dla jej rozwiązań sprzętowych na lokalnym rynku.

ESYSCO

ESYSCO

Nasza wizja, misja i cele to coś więcej niż intencje i deklaracje. To fundament naszego biznesu, który pozwala nam grać do tej samej bramki i obietnica, którą składamy naszym klientom.
Nasza filozofia jest prosta: chcemy świadczyć usługi wyłącznie na najwyższym poziomie i dostarczać produkty o najwyższym standardzie.
W ESYSCO wierzymy, że wartości nabierają znaczenia tylko wtedy, kiedy stanowią podstawę działania. Tak wewnątrz firmy, jak i we współpracy z klientami. Nasze standardy są jasne i przejrzyste – i obowiązują nas wszystkich.
Duże wdrożenia często przekraczają zakładane koszty. Niektóre potrafią zachwiać stabilnością firmy. Przedsiębiorstwa, które przez nie przejdą, znają dobrze biznesową wartość rzetelnego partnera w projektach IT.

Poznaj nasze niezwykłe kompetencje

Hardware Security Module
Public Key Infrastructure (PKI)
Certifcate & Card Management
eIDAS
Crypto Key Management