HSM Consulting

Od samego początku działalności specjalizujemy się w doradztwie i wdrożeniach w dziedzinie systemów bezpieczeństwa informacji. Mieliśmy do czynienia z inwestycjami o różnorodnej specyfice: poczynając od prostych rozwiązań o niewielkiej skali, dla użytkowników indywidualnych, po systemy o dużym stopniu skomplikowania, uwzględniające rozbudowane procedury.

Współpracując z nami, pozostajecie pod opieką certyfikowanych specjalistów Utimaco.

Doradztwo

Ochrona informacji jest dziedziną bardzo specjalistyczną. Efektywny system zabezpieczeń wymaga właściwego zdefiniowania potrzeb oraz optymalnego doboru rozwiązań.

Integracja w infrastrukturze IT

Infrastruktura IT stanowi podstawę funkcjonowania każdej współczesnej firmy, to na niej opierają się bowiem wszelkie procesy biznesowe.

Wsparcie

Współczesny rynek jest bardzo wymagający. Każda awaria i usterka, która spowoduje przerwę w świadczeniu usług czy przestój produkcji, oznacza już nie tylko bezpośrednie straty finansowe, ale także nadszarpnięcie wiarygodności.

Development

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie z realizacji projektów dla klientów w różnych sektorach rynku IT. Dzięki temu możemy również zaoferować wsparcie w zakresie przygotowania aplikacji na zamówienie.

Wciąż szukasz? Napisz do nas!
Poznaj jedno z najbardziej zaufanych rozwiązań w świecie zabezpieczeń. Poznaj sprzętowy moduł bezpieczeństwa Utimaco.
Wciąż szukasz? Napisz do nas!