Integracja HSM w infrastrukturę IT

Infrastruktura IT stanowi podstawę funkcjonowania każdej współczesnej firmy, to na niej opierają się bowiem wszelkie procesy biznesowe. Systemy te są jednak wystawione na coraz większą liczbę zagrożeń, płynących przede wszystkim z globalnej sieci.

Ich ochrona stanowi duże wyzwanie, jest jednak absolutną koniecznością. Nie warto jednak konfigurować jej doraźnie, bazując na dokładaniu coraz to nowych modułów. Niezależnie funkcjonujące rozwiązania dostarczane przez różnych producentów. Skomplikowanie środowiska sieciowe wymagają zintegrowanych, skalowalnych, elastycznych rozwiązań.

Światowe standardy bezpieczeństwa

Oferowane rozwiązania opierają się na ofercie renomowanych producentów i spełniają wysokie kryteria światowych standardów bezpieczeństwa jack FIPS 140-2 oraz CC. Gwarancją jakości usług są wysokie kwalifikacje specjalistów stanowiących zespół firmy, a także 10-letnie doświadczenie praktyczne zdobyte na polskim rynku.

Siłą firmy jest indywidualne podejście do poszczególnych projektów – każdy z nich jest nowym wyzwaniem. Kompleksowa oferta usług firmy obejmuje etap analiz i konsultacji, wdrożenia oraz obsługę serwisową.

Wszystko to zaś ma na celu zapewnienie Twojej firmie bezpieczeństwa generowanych i przechowywanych informacji, poufnych danych i procesów biznesowych przy użyciu HSM Utimaco.

Wciąż szukasz? Napisz do nas!
Poznaj jedno z najbardziej zaufanych rozwiązań w świecie zabezpieczeń. Poznaj sprzętowy moduł bezpieczeństwa Utimaco.
Wciąż szukasz? Napisz do nas!