Skalowalne i Elastyczne Rozwiązania HSM Utimaco

Spójrz na sprzętowy moduł bezpieczeństwa pod katem funkcjonalnosci i dalej przeanalizuj ja pod katem potrzeb Twojej aplikacji: szyfrowanie/deszyfrowanie, symetria/asymetria, ECC (kryptografia krzywych eliptycznych). Zapytaj o konkretne dane dotyczace wydajnosci, np. dla sieciowego modulu HSM lub wbudowanych kart PCIe.

Elastyczność i skalowalność tego systemu pozwala na jego implementację w różnorodnych środowiskach i łatwe dostosowanie do potrzeb aplikacji stosowanych przez różnorodne podmioty, od sektora publicznego poprzez przemysł aż po e-biznes.

Podstawy bezpieczeństwa

Moduły HSM Utimaco służą do przechowywania danych ważnych, poufnych oraz tych o dużym znaczeniu dla działalności biznesowej firmy (w tym certyfikatów, kluczy podpisu czy kluczy szyfrujących), do zabezpieczenia ich przed kradzieżą i manipulacją z zewnątrz oraz do przygotowania ich do dalszego wykorzystania.

Jak wybrać moduł HSM

Lista istotnych kryteriów decydujących o wyborze modułu HSM. Choć de facto wybór ten determinuje specyfika konkretnej aplikacji, można stworzyć zestaw generalnych zasad, które warto wziąć pod uwagę przed decyzją o zakupie.

Korzyści HSM

Wybór systemu ochrony poufnych danych opartego na module HSM to wybór najwyższego standardu zabezpieczeń: procesy szyfrowania i deszyfrowania przebiegają w środowisko chronionym nie tylko za pomocą rozwiązań opartych na programowaniu, ale także przez rozwiązanie sprzętowe.

Prezentacja HSM

Najlepszy sposób na przekonanie się, jakie korzyści daje zastosowanie sprzętowych modułów bezpieczeństwa Utimaco, to zobaczyć je w działaniu. To proste. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną prezentację on-line.

Wycena HSM

Zapytaj o konkretną wycenę, przygotujemy ją szybko. Masz dodatkowe pytania? Odpowiemy na nie. Dokładna analiza zawsze się opłaca.

Wciąż szukasz? Napisz do nas!
Poznaj jedno z najbardziej zaufanych rozwiązań w świecie zabezpieczeń. Poznaj sprzętowy moduł bezpieczeństwa Utimaco.
Wciąż szukasz? Napisz do nas!