Symulator Hardware Security Module

Jako dystrybutor sprzętowych modułów bezpieczeństwa (HSM), oferujemy bezpłatny symulator Utimaco HSM. Jego funkcje zostały zoptymalizowane pod kątem zabezpieczania procesów i aplikacji w chmurze. Symulator nie wymaga instalacji sprzętu, jest dostosowany do pracy zarówno z systemem Windows, jak i Linux.

Zdalna instalacja i konfiguracja symulatora HSM

Pakiet testowy zawiera wszystkie narzędzia administracyjne i konfiguracyjne oraz szczegołowe instrukcje. Jego pobranie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Co więcej, symulator może zostać zainstalowany i skonfigurowany przez nas, zdalnie. Pozostaje wówczas tylko podłączyć do niego wybrane aplikacje i przystąpić do testów.

Sprawdź zanim kupisz

Malte Pollmann, CEO Utimaco: To zrozumiałe, że firmy chcą starannie sprawdzić produkt, zanim zdecydują się zainwestować w jego zakup. Skorzystaie z symulatora jest bez wątpienia najprostszym i najefektywniejszym sposobem, by zapoznać się z procesem szyfrowania za pomocą modułu sprzętowego. Oferowaliśmy już symulatory do wcześniejszych wersji i spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem. Doświadczenie pokazało nam, że możliwość skorzystania z symulatora znacznie ułatwia decyzję o zaimplementowaniu naszych modułów w infrstrukturze bezpieczeństwa IT.

PKCS #11, CSP/CNG, JCE

Wykorzystanie symulatora nie wymaga zakupu ani instalacji jakiegokolwiek sprzętu. Pozwala zaś użytkownikowi na wszechstronną ocenę działania modułu HSM, na przykład dzięki możliwości wyboru różnych opcji konfiguracji i ustawień aplikacji lub opcji równoważenia obciążeń, dającej wysoką dostępność aplikacji. Symulator może współpracować z aplikacjami zewnętrznymi wyposażonymi w standardowy interfejs kryptograficzny, jak PKCS #11, CSP/CNG czy JCE. SecurityServer 4.10 Utimaco powstał z myślą o dostawcach usług w chmurze, którzy chcą zaoferować użytkownikom końcowym wiarygodność i niezawodność działania sprzętowych modułów bezpieczeństwa. Z nowych funkcjonalności mogą jednak skorzystać również firmy chcące np. rozdzielić administrowanie kilkoma kluczami w różnych obszarach biznesowych. Głównym atutem modułu HSM działającego w chmurze jest możliwość uzyskania dostępu do informacji w każdym miejscu i z dowolnego urządzenia  – zarówno z własnego data center, jak i za pośrednictwem partnera oferującego hosting w chmurze.   Jeśli jestes zainteresowany testami za pomocą symulatora – zapraszamy do kontaktu.

UTIMACO HSM SYMULATOR

Uzupełnij dane w formularzu kontaktowym i wyślij go. W ciągu 24 godz. otrzymasz link do pobrania aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Esysco Sp. z o.o. – w tym e-mail i telefon i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie.