Spółka Utimaco zmienia strukturę włascicielską

Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 1 października 2013 r. grupa inwestorów składająca się z członków kadry zarządzającej Utimaco i dwóch inwestorów finansowych stała się właścicielem wszystkich akcji spółki Utimaco Safeware AG, nabywając je od firmy Sophos. Inwestorami finansowymi są PINOVA Capital GmbH z siedzibą w Monachium i BIP Investment Partners SA z siedzibą w Luksemburgu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że spółka Utimaco z dwoma obszarami biznesowymi: Lawful Interception (LIMS) i Hardware Security Module (HSM) będzie w dalszym ciągu wyjątkową firmą tworzącą konkurencyjne produkty, przyciągającą utalentowanych współpracowników i stanowiącą oparcie w biznesie swoich klientów. Rynek cyfrowego bezpieczeństwa tworzy ogromne perspektywy dla rozwoju tych dwóch zaawansowanych technologii.

Co ważne, zmiany w strukturze spółki nie oznaczają jakichkolwiek zmian dla Państwa, jako naszych klientów, partnerów bądź dostawców. Wszelkie kontrakty, licencje, prawa i zobowiązania pozostają w mocy.

Utimaco jest firmą o doskonałej kondycji finansowej, odnoszącą sukcesy w sferze biznesowej. Dokonane zmiany strukturalne stanowią wyjątkową szansę, by nasze doskonałe produkty i szczególny rynek, na którym działamy, znalazły się w centrum strategii korporacyjnej.

Serdeczne podziękowania dla tych, którzy uwierzyli w naszą wizję, dając Utimaco szansę tworzenia kolejnych podbijających rynek produktów i usług w dziedzinie LIMS i HSM.

Służymy Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi tej zmiany.